Beaver

Příkon 3.0 kW
Barva RAL
Váha 7.1 kg

PŘENOSNÝ INFRAZÁŘIČ „Ideální pro lokálně cílené vytápění“

Tansun Beaver je přenosný quartzový infrazářič, který poskytuje dokonalé řešení pro vytápění konkrétního cíleného místa nebo v případě nouzové potřeby vytápění.

Beaver je ideální zářič na pomoc u následků povodní, pro sušení omítek, pro vytápění uvnitř budov nebo téměř pro jakékoliv průmyslové vytápění, které si lze představit. Infrazářič je lehký, avšak robustní a nabízí univerzální použití při lokálně cíleném nebo nouzovém ohřevu. Je opatřen práškovým nátěrem, aby bylo zabráněno jakýmkoliv stopám po použití štětce a zároveň je vybaven zabudovaným bezpečnostním zařízením proti převrácení či pádu, aby nedocházelo k nehodám nebo zneužití na místě, kde je používán.

Zářič Tansun Beaver byl navržen pro mobilní vytápění a je dodáván s bezpečnostním zařízením proti náklonu/převrácení a trubicí  3kW. Při hmotnosti pouhých 7,1 kg lze s zářičem Tansun Beaver snadno manipulovat jak při převozu, tak na místech použití.

ModelNapětíCelkový výkon (Watts)Celkový příkon (kW)Minimální montážní výška podlahy (m)Minimální vzdálenost od stropu (m)Minimální vzdálenost od boční stěny (m)HmotnostRozměry (šířka x výška x hloubka) (mm)
HS 030230V1 x 15003.0N/AN/AN/A7.1kg650 x 430 x 200