Rio IP

Příkon 1.0, 1.5 kW
Barva RAL
Váha 2.4 kg

KOMPAKTNÍ ZÁŘIČ ODOLNÝ PROTI VLHKOSTI „Perfektní řešení pro malé útulné prostory“

Jako jeden z nejpopulárnějších produktů z řady infrazářičů Tansun se Rio IP těší celosvětovému úspěchu zejména v komerčních prostorách.

Infrazářiče Rio IP můžete vidět například v restauracích, na stadionech, barech, kavárnách, ve veřejných budovách, zábavních parcích, turistických atrakcích a v hotelech po celém světě – jsou skvělým řešením jak pro vnitřní, tak venkovní vytápění. Rio IP nabízí veškeré pohodlí okamžitého ohřevu spolu s velmi nízkými provozními náklady v porovnání s plynovým vytápěním. Infrazářič Rio IP je plně odolný proti vlhkosti a je vybaven vynikajícím parabolickým reflektorem a vysoce kvalitní trubicí s dlouhou životností.

Vzhledem k tomu, že konstrukce tělesa je z vysoce kvalitního hliníku, je Rio IP vhodný pro venkovní použití během celého roku. Firma Tansun vyrábí infrazářič Rio IP ve Velké Británii a používá na výrobu svých produktů pouze ty nejlepší materiály. Její specializovaný výzkumný a vývojový tým usiluje o to, aby byli jako výrobci neustále v popředí technologie infračerveného vytápění.

ModelNapětíCelkový výkon (Watts)Celkový příkon (kW)Minimální montážní výška podlahy (m)Minimální vzdálenost od stropu (m)Minimální vzdálenost od boční stěny (m)HmotnostRozměry (šířka x výška x hloubka) (mm)
RIO 215230V1 x 15001.52.00.31.02.4kg391 x 99 x 83