Bahama single

Příkon 1.5 kW
Barva RAL
Váha 2.8 kg

PRÉMIOVÝ INFRAZÁŘIČ „Jedinečná technologie dual low glare“

Infrazářič Bahama Single je součástí řady inovativních, trhu vévodících infračervených zářičů,  které používají technologii zvanou „dual low glare“.

Tento špičkový infrazářič s ultra nízkou svítivostí s příkonem 1,5 kW je navržen tak, aby diskrétně zapadl do jakéhokoliv prostředí. Bahama Single je standardně dodáván s centrálním otočným držákem, který umožňuje nastavit libovolně směr tepla. Flexibilita řady Bahama spočívá v tom  že může být použita s řadou úchytů, které Tansun speciálně navrhl, aby umožňoval bezproblémovou montáž na markýzy a slunečníky.

Infrazářič Bahama Single lze použít v jak v mnoha komerčních, tak lokálních prostorách. Hladká parabolická úprava, kombinovaná s jedinečným efektem zlata snižujícím svítivost, vyvinutým společností Tansun, vytváří nejúčinnější technologii snižující svítivost, která je v současnosti na trhu k dispozici.

ModelNapětíCelkový výkon (Watts)Celkový příkon (kW)Minimální montážní výška podlahy (m)Minimální vzdálenost od stropu (m)Minimální vzdálenost od boční stěny (m)HmotnostRozměry (šířka x výška x hloubka) (mm)
BAH215230V1 x 15001.52.00.31.02.8kg560 x 110 x 89