Nákup infrapanelů Heatwell

Sálavé vytápění infrapanely Heatwell představuje energeticky úsporné vytápění s úsporou nákladů na vytápění až 50%. Pro zaručení deklarovaných úspor je nutné infrapanely profesionálně navrhnout - příkon, umístění a regulaci. S návrhem Vám pomůže tento jednoduchý průvodce.
      
1) Základní seznámení se sálavým vytápěním

Veškeré informace o sálavém vytápění získáte v naší vzorkovně a kanceláři společnosti Infrasystémy s.r.o. Vyškolení a praxe zanalí technici Vám vysvětlí veškeré detaily principu a vzniku úpor sálavého vytápění. Pro návštěvu je vhodné přinést technické detaily o vytápěném prostoru. S hledem na naší plnou vytíženost na zaměření u zákazníků je vhodné si termín návštěvy domluvit předem.
      
2)  Požadované technické informace

  • velikost místností - nejlépe půdorys
  • výška stropu
  • typ a tloušťka vnějšího obvodového zdiva
  • typ a velikost oken
  • lokalite kde se stavba nachází

3) Příprava cenové nabídky - ZDARMA

Na základě poskytnutých informací připravíme kalkulaci pořizovacích a ročních provozních nákladů na vytápění infrapanely Heatwell. Budete mít dokonalý přehled o všech parametrech Vašeho nového topného systému.
      
4) Zaměření technikem na místě - ZDARMA

Abychom zaručili plnou funkčnost infratopení nabízíme zdarma osobní zaměření vytápěného prostoru naším vyškoleným technikem. Přímo na místě změří technické parametry stavby a určí umístění infrapanelů. Cenová nabídka bude upravena na míru Vašemu prostoru.
      
5) Nacenění elektroprací - ZDARMA

Věříme že porovnáním cenových nabídek na identický rozsah řešení vytápění a doplňkového příslušenství budete s infratopením Heatwell spokojeni a budete se chít dozvědět i výši poslední položky – elektroinstalace. Nacenění elektroinstalace je záměrně řešeno na závěr naší nabídky až po dokončení všech úprav provedení a umístění infrapanelů, které mají na cenu prací vliv. Návštěva elektroinstalační firmy je také ZDARMA. Zvolíme nejvhodnější způsob realizace s nejnižšími náklady a zásahy do současných rozvodů, zajistíme napojení na sazbu D45d a případně její získání. Na závěr obdržíte kompletní kalkulace všech položek a ručíme, že ŽÁDNÉ DALŠÍ SKRYTÉ NÁKLADY při realizaci nevzniknou.
      
6) Objednávka infrapanelů

Pro dokončení realizace kontaktujte svého technika uvedeného v projektu vytápění. Vzájemně se stanoví termíny realizací, způsob fakturace a montáže. V případě větších projektů lze sepsat smlouvu o dílo.
      
7) Realizace

Instalace infrapanelů Heatwell je snadná a běžný RD 5+1 lze zrealizovat do 1-3 pracovních dní v závislosti na rozsahu elektroprací. Získání tarifu D45d je řešeno před začátkem realizace a zpravidla celé vyřízení trvá 1-2 týdny.
      
8) Jsme stále Vaším parnerem

Prodejem a realizací infrapanelů Heatwell však naše spolupráce nekončí. I nadále jsme pro Vás k dispozici pro poskytnutí rad a doporučení užívání infrapanelů a můžete se na nás obrátit s jakýmkliv dotazem.