Proč infrapanely Heatwell

Proč zvolit topné infrapanely Heatwell od nás?

Sálavé vytápění infrapanely představuje energeticky úsporné vytápění, které dokáže snížit náklady vytápění až 50 %. Infra panely značky Heatwell mají jedinečné složení topné plochy zajišťující rovnoměrné prohřátí, vysoký sálavý výkon, minimalizaci elektrosmogu a dlouhou životnost, kterou potvrzují i nezávislé recenze a diskuze na internetových fórech.

  • Topné infrapanely představují poměrně levné a nenáročné řešení vytápění
  • Výrobky Heatwell jsou výkonné a odolné
  • Sortiment infrapanelů Heatwell obsahuje mnoho různých provedení
  • Naše zkušenosti s návrhy a realizacemi zaručí vaši spokojenost
  • Poskytujeme nadstandardní 36měsíční záruku

Víme, jak na topné infrapanely

Jsme specializovaným dovozcem topných infrapanelů Heatwell, zároveň dokážeme pomocí speciálního software a našich zkušeností navrhnout v poměru k úsporám levné řešení vytápění pro celý váš dům nebo byt. Vypracujeme funkční návrh systému vytápěnísálavými infra panely a do několika dní jsme schopni předat celé dílo hotové a funkční. Na naši práci i výrobky Heatwell poskytujeme záruku 36 měsíců.

Stropní infrapanely se hodí pro schodiště, chodby a další místa

Heatwell nabízí také řešení stropních infra panelů, které se hodí do míst s jinými nároky na tepelnou pohodu. Stropní infra panel ohřívá podlahu a od ní se ohřívá vzduch. Proto se hodí do míst, které jsou spíše delší, než širší a není zde nutná příliš intenzivní temperace. Stropní infrapanely ovšem představují velmi levné řešení vytápění takových prostor. Další možností jejich využití je umístění stropního infrapanelu do koupelny. Mohou být totiž instalovány i na kazetové nebo sádrokartonové stropy.

Infrapanely Heatwell můžete instalovat i do koupelny

Odolná konstrukce odpovídající normě IP44 zajišťuje odolnost proti vlhkosti a nečistotám, topné infra panely tak můžete použít i třeba do koupelny, aniž by byla ohrožena vysoká spolehlivost a bezchybný provoz výrobku. Kromě instalace topného infrapanelu na strop je možné „ukrýt“ nástěnný infrapanel tak, aby vypadal jako obraz nebo zrcadlo.

Infrapanely na stěnu potřebují chytré řešení. My ho máme

Při správné instalace dokážou topné infrapanely na stěnu přinést vysoké úspory. To ale znamená chytré řešení, které bere v úvahu rozměry a tvar místnosti i rozvržení nábytku. Proto při návrhu systému vytápění topnými infra panely používáme vlastní software, který vše ulehčí. Ve spojení s našimi zkušenostmi a širokým sortimentem výrobků Heatwell pak dokážeme realizovat ideální řešení snižující náklady na vytápění. Nabízíme různá provedení sálavých infrapanelů na stěnu včetně oblíbeného zrcadla nebo topného obrazu. Podívejte se i na další provedení topných infra panelů, která nabízíme.