Monaco double

Příkon 3.0 kW
Barva RAL
Váha 6.6kg

PRÉMIOVÝ INFRAZÁŘIČ „Jedinečná technologie dual low glare“

Monaco Single je vysoce výkonný infrazářič s ultra nízkou svítivostí, který je schopen vytápění rozsáhlých komerčních i domácích prostor.

Tansun Monaco Single je ideální pro venkovní bary, restaurace a terasy. Tento vysoce výkonný ultralehký zářič je standardně dodáván s centrálním otočným držákem, který umožňuje všestranný pohyb. Univerzálnost modelu Monaco Single je skvělou volbou pro místa, kde je zapotřebí více tepla, ale méně svítivosti.

Monaco Single se může pochlubit nejen esteticky vypadajícím tělesem zářiče, ale je také standardně dodáván s jedinečnými zlatými reflektory od firmy Tansun, redukujícími svítivost, energeticky úspornými ultra low glare trubicemi a montážními konzolami. Monaco Single low glare quartzový zářič by měl být namontován na zeď v horizontálním směru nebo by měl být zavěšen ze stropu. Při montáži Monaco Single na stěnu vodorovně neumisťujte zářič v úhlu větším než 90 stupňů a menším než 30 stupňů.

ModelNapětíCelkový výkon (Watts)Celkový příkon (kW)Minimální montážní výška podlahy (m)Minimální vzdálenost od stropu (m)Minimální vzdálenost od boční stěny (m)HmotnostRozměry (šířka x výška x hloubka) (mm)
Mon 215230V1 x 15001.52.00.51.03.4kg402 x 227 x 323