Spotter

Příkon 3.0 kW
Barva RAL
Váha 20.0 kg

MOBILNÍ INFRAZÁŘIČ „Perfektní pro okamžité nouzové vytápění“

Tansun Spotter je robustní mobilní infrazářič, který poskytuje ideální řešení při potřebě cíleně zaměřeného nebo nouzového vytápění.

Verze infrazářiče s příkonem 3kW má dvě 1,5kW quartzové trubice značky Dr Fischer, které poskytují dvě různá nastavení ohřevu a spektrální hliníkový parabolický reflektor. Tento přenosný infrazářič se může pochlubit bezpečnostním zařízením proti převrácení, které zabraňuje nesprávné manipulaci a zneužití a lehkou hliníkovou konstrukci pro maximální jednoduchost při manipulaci.

Tansun Spotter je namontován na robustním stojanu a jako doplněk k bezpečnostním prvkům je vybaven dvěma uzamykatelnými koly. Mobilní infrazářič je zcela šetrný k životnímu prostředí, protože nevytváří žádné vedlejší produkty spalování, což je ideální pro použití v oblastech, kde jsou přítomny hořlavé materiály.

ModelNapětíCelkový výkon (Watts)Celkový příkon (kW)Minimální montážní výška podlahy (m)Minimální vzdálenost od stropu (m)Minimální vzdálenost od boční stěny (m)HmotnostRozměry (šířka x výška x hloubka) (mm)
HS 030230V2 x 15003.0N/AN/AN/A20.0kg1140 x 430 x 330