Vlastní motiv

Tisk je certifikován až pro teploty 300°C. Motivy můžete dodat své vlastní, nebo můžete vybírat z libovolné fotobanky. Podporujeme www.shutterstock.com. Dále si můžete vybrat motivy od našeho profesionálního fotografa v záložce Profesionální fotografie. Doporučené rozlišení je od cca 2000px delší strany a od objemu dat cca 2MB. Náš profesionální grafik data upraví a převede na požadovaný rozměr podle typu infrapanelu.

Využijte naší bezplatné nabídky návrhu řešení vytápění infrapanely Heatwell v našem on-line formuláři.

Upozornění: Pro tisk infrapanelů lze použít pouze infrapanely bílé sklo s akumulčním jádrem, díky nové technologii tisku, lze na těchto panelech obrazový motiv kdykoliv vyměnit.

Obrazový motiv

Infrapanely Heatwell lze dodat s libovolným motivem dle Vašeho výběru. Tiskneme NEJVYŠŠÍM ROZLIŠENÍM NA TRHU! Tisk je polomatný bez rušivých odlesků světla a přitom hladký aby na něm neulpívaly nečistoty. Motiv lze ze skleněných panelů snadno odstranit a nahradit novým!
 
Tisk je certifikován až pro teploty 300°C. Motivy můžete dodat své vlastní nebo můžete vybírat z libovolné fotobanky. Podporujeme www.shutterstock.com. Doporučené rozlišení je od cca 2000px delší strany a od objemu dat cca 2MB. Náš profesionální grafik data upraví a převede na požadovaný rozměr podle typu infrapanelu. Rozlišení tisku je až 1440DPI - lze tak dosáhnout fotografické kvality (tisk na sklo).
 
Výhody tisku který nabízíme - oproti běžným technologiím na bázi folií je životnost tisků prakticky neomezena. Tisk na folie jakýchkoliv výrobců včetně 3M, Avery a podobně do 3-5 let tmavnou a degradují. Při tisku na hrubé povrchy jiných typů výrobců se motivy zanáší prachem a hnědnou- panely Heatwell jsou vždy perfektně hladké a bez nečistot díky vysokoemisivní barvě mají nejvyšší účinnost na trhu! Technologie tisku jsme vybírali na základě našich zkušeností již od roku 2005. Motivy lze také měnit a nahradit novým kdykoliv v budoucnu!

Tisk na BEZRÁMOVÁ SKLA bílá i černá s akumulací.

infrapanel sklo tisk motiv    Špičková technologie tisku s rozlišením až 1400DPI je nejvyšší na trhu a jedná se již o fotografickou kvalitu. Limitem již není technologie tisku, ale dodaných dat. Speciální postup tisku umožňue dosáhnout stejného dokonalého výsledku jak na infrapanelu skleněném v bílém ale i černém provedení. Můžete si tak vybrat barvu boční hrany.
Změňte motiv kdykoliv!

Výhodou tisku na sklo je možnost výměny motivu kdykoliv v budoucnu. Motivy ze skel je možné odstranit a dát nový motiv.

Vlastní motiv
více informací