Novinky 2013-16

Novinky 2016

1.11.2016 - Novinka v sortimentu - bezrámové infrapanely s akumalčním jádrem pro nejnáročnější zákazníky. Novinka v sortimentu nabízí nejvýhodnější poměr ceny pořízení, designu a kvality na trhu!

1.11.2016 - Prodloužená záruka 60 měsíců. Infrapanely Heatwell jsou nyní dodávány s prodloženou zárukou 5 let.

20.7.2016 - Spuštěna nová sekce reference. Připravili jsme pro Vás ukázky z realizací s popisem použití infrapanelů, jejich příkonů, spotřeby a designu. Sekce je stále ve výstavbě a věříme že budeme mezi výjezdy na zaměření mít více času pro nafocení již starších realizací. Nikdy nefotíme nové realizace bez min. jedné proběhlé topné sezony abychom mohli poskytnout relevantní informace o provozu infratopení Heatwell v praxi. Pokud jste zákazníky infratopení Heatwell a chtěli by jste nám pomoci s doplněním této sekce, budeme rádi za Vaše fotografie a reálné zkušenosti s provozem infrapanelů abychom je mohli dále poskytnout našim zákazníkům. Fotografie a informace posílejte na email: info@infratopeni-heatwell.cz

1.1.2016 - Infrapanely Heatwell jsou dodávány s novým typem topného elementu s vyšší účinností až o 15%! Díky nové technologii zvyšujeme účinnost infratopení a úspory energií. Dále byly rozděleny produkty dle výkonu a teploty povrchu na doporučené umístění stěna / strop. Panely 350 / 500 / 700W pro stropní umístění a panely 400 / 600 / 800W pro stěnové umístění. Panely na stěnách jsou více ochlazované konvekcí oproti panelům na stropě kde je vyšší teplota povrchu a ve výsledku dosáhnou stejného sálavého výkonu a tedy i tepelné pohody - cílem bylo zajistit příjemné teplo i v případě sezení přímo pod infrapanely, což některé produkty na trhu s příliš vysokými teplotami (110°C a výše) nesplňují a uživatelé tak bývají nespokojeni. S panely Heatwell toto nemůže nastat, neboť jsou speciálně navrženy pro interiéry. Dle potřeby našich techniků v prostoru zajistit požadovanou tepelnou pohodu, je možné typy těles a jejich umístění kombinovat.

Novinky 2013

15.4.2013 - Přidán formulář pro on-line návrh sálavého vytápění infrapanely Heatwell. Do formuláře můžete zadat kompletní informace pouhým vyplněním všech položek, nebo pokud máte již stavební projekt domu/bytu zpracován v elektronické podobě, zadejte pouze svůj kontakt a nahrajte přílohy. Vše je snadno pochopitelné a vyplnění nezabere více jak 3 minuty! on-line návrh zde.

1.1.2013 - Společnost Jiří Gottwald infratopení, připravila pro své náročné zákazníky tisk vlastních motivů novou technologií s garancí stálosti barev až pro teploty 300°C. Byla tak nahrazena starší technologie tisku na fólie a nabízíme nyní zákazníkům nejvyšší kvalitu.