Elektrosmog a infratopení

Veškerý provoz elektrospotřebičů je zdrojem elektromagneticých polí o různých frekvencích a intenzitách. Vybírejte pouze ty produkty, které dosahují nejnižších hodnot.

Infrapanely Heatwell - záruka bezpečného provozu!

Infrapanely Heatwell jsou kontruovány z materiálů zabraňujících pronikání elektromagnetických polí do prostoru. Veškeré povrchy jsou kovové a uzeměné. Elektromagnetické pole vznikající mezi topným povrchem a přívodem elektrické energie je pouze 1-2mm a tedy jeho odstínění je výrazně snažší a efektivnější na rozdíl od starších konstrukcí infrapanelů s elektrodami po stranách panelů vzdádených od sebe až 1000mm a s povrchy bez pokovení a zemnění.
Elektromagnetická pole je možné snadno měřit dostupnými měřícími přístroji (například zde.). Nákup infrapanelů je zásadním rozhodnutím volby vytápění Vašich prostor ve kterých budete infrapanely mnoho let užvat a minimalizace hodnot elektrosmogu by mělo být nedílnou součástí Vašeho života.

Věnujte této problematice několik minut a vybírejte produkty, které jsou kvalitní a moderní konstrukce. Více informací naleznete na stránkách: http://www.elektrosmog.cz